Súťaž MISS CARAT TUNING patrí k najpopulárnejším a najsledovanejším súťažiam krásy na Slovensku. Mnohé z CARATIEK sa zviditeľnili nielen v modelingu, ale aj v rôznych televíznych projektoch, sú úspešné fitnesky, ale aj herečky, speváčky, či vyhľadávané tváre rôznych značiek. Aktuálnou víťazkou tejto súťaže je sexi blondínka Lenka Mošková, ktorá momentálne bojuje o lukratívnu výhru 50 000,- € v reality šou Návštevníci.

Aj to bol dôvod, prečo sa ako jediná z finálovej zostavy sexi Caratiek nezúčastnila na nedávnej afterparty v OLYMPIC Casine Carlton, kde sa ostatné krásky suverénne predstavili vo fantastickej forme, profesionálne a vo výbornej nálade. Akciu otvárali krásne speváčky z tria LADY COLORS. Ryšavka Mária, brunetka Kristína a blondínka LeRa dokázali svojim spevom nielen ohúriť prítomných hostí, ale ich aj roztancovať, rozospievať a vytvoriť perfektnú atmosféru.

Carat Tuning

Šarmantná LeRa sa blysla aj ako výrečná, pohotová a vtipná moderátorka večera. Nechýbalo ani populárne „koleso šťastia“, či polnočná tombola s cenami v hodnote 2000,- Eur. Hlavnými hviezdami však boli nepochybne krásne CARATKY.

14 nádherných modeliek predstavilo 3 kolekcie.

Prvou bola prehliadka predajne EMPORIUM DESIGNERS, ktorá sa nachádza v obchodnom centre Bory Mall. Ponúka vyše 6000 kusov štýlového pánskeho a dámskeho oblečenia svetoznámych značiek a módnych dizajnérov (Marc Jacobs, Michael Kors, Ann Klein, Ralph Lauren, Nautica, Hugo Boss, Guess…,) doplnky, šperky a štýlové kabelky.

Sexy CARATKY sa blysli aj v rafinovanej kolekcii od stále uznávanejšieho a známejšieho módneho návrhára Vladimíra Hambálka, ktorý je už treťou generáciou umelecko-krajčírskej rodiny HAMBÁLEK. Jeho rodinná dielňa je zameraná na navrhovanie a tvorbu kožených doplnkov, ktoré sú vďaka jedinečnému vypracovaniu zberateľskými exemplármi. Poslednou a najočakávanejšou prehliadkou bola prezentácia krásnych plaviek a sexy športových outfitov značky CAR AT TUNING, ktoré sú oficiálnym merchandisingom festivalu.

Prekrásnu scénografiu kasína dopĺňali luxusné a originálne 3D obrazy od renomovaného výtvarníka Slavomíra Gibeja. Odliatky tiel finalistiek Miss Carat Tuning 2016 sú určené náročným klientom, ktorí si takýmto jedinečným a hodnotným obrazom môžu dekorovať príbytok, kancelárie, alebo pracoviská.

http://www.topky.sk/cl/13/1576103/Afterparty-Miss-Carat-tuning-bez-vitazky-Lenky-Moskovej