Predstavte si výstavu krásnych ženských zadkov. Nie obyčajných zadkov. Veľkých. Naozaj veľkých. Akých sa nepodarí len tak zazrieť. Veľkých nie tým, že originál patril osobám rozmerov XXL. Každý zadok bude ešte väčší. Aj veľká riť vie očariť. V našom prípade dvojnásobne. Štandardný tvar tela naberie rozmery monumentalného diela, čo umocní expresívny zážitok. Extravagantne farebne pojednaný, osadený na podložke v kontrastnom ráme, zavesený na stene. Povrchová úprava diela na vysokej estetickej úrovni, dodá dielu punc originality.

Súčasťou projektu môžete sa stať aj vy. Hľadáme záujemkyne, ochotné stať sa múzou a absolvovať odlievací s výsledkom vytvoriť kópiu svojho zadku. Získate tým svoj vlastný odliatok zadku v originálnej forme. Taktiež získavate účasť na vernisážach a prezentáciách projektu. Svojou účasťou v projekte dávate súhlas k mediálnej prezentácii kópie odliatku vášho tela. Ak máte dostatok odvahy a extravagancie, kontaktujte nás!

Atraktivita diel pripravovaného projektu je adekvátna modernej dobe, technologickým možnostiam, novým materiálom, ale aj zmenou myslenia pohľadu na nahotu, ako na krásu ľudského tela. Táto unikátna umelecká forma, exkluzívny a originálny prejav, otvára aj možnosti spolupráce.