ODLIATOK TELA

Ľudské telo.

Najdominantnejšou prezentáciou bodycastingu je odliatkok ľudského tela. Jeho veľkoleposť ponúka najväčšie výtvarné možností. Umožňuje zobrazenie s mierne erotickým podtónom, so zreteľom na zachovanie vznešenosti a pôvabnej umeleckej vízie.

Dielo vašej večnej podoby.

Ponúkame vám prostredníctvom Lifecastingu (umeleckého odievania) zachytiť jedinečnosť a vašu krásu a zároveň vytvoriť odliatok. 

Proces odlievania.

Pred každým odlievaním je nutná konzultácia. Celý proces trvá približne 45 – 90 minút – podľa veľkosti a zložitosti odlievanej časti tela.

Pred procesom odlievania sa zvolí vhodná a pohodlná poloha, podľa možnosti stabilná pri ktorej môžete normálne dýchať. Cely proces je bezbolestný. Vytvrdená hotová forma sa z tela opatrne odstráni. Trhliny vo forme z dýchania, smiechu sú bežné a ľahko opraviteľné.

Nahota nie je podmienkou. Odlievaná osoba môže byť v spodnej bielizni, príp. intímne časti tela je možné zakryť látkou. Tá sa pri odlievaní odkopíruje a tvorí súčasť výsledného odliatku.  Vo výslednom produkte je tiež možné intímne oblasti zahaliť latkou.

Miesto odlievania.

Odlievaci proces je najlepšie vykonať v našom ateliéri. Súčastné technologie a materiály však umožňujú vykonávať zložitejší odlievací proces aj mimo ateliéru. Môžme prísť k vám. Proces vytvorenia negatívnej formy je možné vykonať v pohodlí vášho domova.

Ako dlho trvá vytvorenie formy.

Celá návšteva vrátane prípravy prostredia a materiálu na vytvorenie formy pre odliatok môže trvať max. 2 hodiny. Samotné odlievanie – nehybný proces nevyhnutný pre vznik formy  trvá asi 90 minút.

Doručenie odliatku.

Odliatok vám môžme doručiť kurierom, odporúčame však osobný odber z dôvodu krehkosti materiálu, ktorý sa môže pri zaslaní poštou poškodiť, za čo poskytovateľ nezodpovedá.

Cena odliatkov.

Cena za odliatok sa vždy dohodne vopred. Pred každým odlievacím procesom je nutná konzultácia. Nakoľko nie je možné dodržať presnú veľkosť zobrazenej časti, ceny sú aproximatívne. Cena sa pohybuje v rozsahu 500 – 2 500 €  za odliatok.

Ak sa rozhodnete pre tento netradičný spôsob zobrazenia vašej podoby, kontaktujte nás a zodpovieme vám všetky vaše otázky. Alebo si môžme dohodnúť čas stretnutia u nás v ateliéri.