KOMERČNÁ ČINNOSŤ

Priestorové objekty, sochy a súsošia

Hľadáte originál ktorý je spojením umenia, vkusu a prestíže? Navrhnem a zhotovím priestorový objekt, modernú, figurálnu alebo abstraktnú sochu, ktorá oživí a výrazne dotvorí váš priestor.

Vizuály slúžia pre inšpiráciu a neprezentujú moju tvorbu.

Rovnako môžem zrealizovať vašu predstavu a zhotoviť dielo, ktorého sa stanete spoluautorom. Stačí sa inšpirovať nekonečným množstvom riešení dostupných na internete.

Návrhy výtvarného objektu.

Reliéfne steny.

Ak si potrpíte si na jedinečnú výzdobu interiéru, aj v tom dokážem splniť vaše predstavy. Máte v dome stenu, ktorú by ste chceli výtvarne či umelecky pojednať? Navrhnem vám výtvarný koncept a pripravím štúdiu. Možnosti sú neobmedzené. Môže byť abstraktná, konkrétna, dekoratívna, figurálna, mozaiková alebo štylizovaná, tak aby zodpovedala vášmu vkusu.

Atypické dekoračné riešenia

Pre architektonické štúdiá ponúkam reliéfne predelové steny s výtvarným alebo abstraktným motívom, výrobu architektonických doplnkov, ako sú dekoračné prvky, obklady, svietiace objekty z dreva alebo iného materiálu. Zabezpečím výtvarné dotvorenie kaviarní, reštaurácií, vinných pivníc, poľovnických salónov, obývacích miestnosti, záhrad aj celých domov.

Vizuály slúžia pre inšpiráciu a neprezentujú moju tvorbu.

Modelovanie podoby tváre podľa fotografickej predlohy.

Na základe fotografií alebo videa vymodelujem tvár človeka. Samozrejme závisi od množstva fotografií a pohľadov. Čím viac pracovného materiálu je k dispozícií o to presvedčivejší výsledok sa dosiahne.

Tabule, reliéfy, erby, mince, odznaky, plakety…

Ponúkam tvorbu rôznych sochárskych produktov od štúdie návrhu až po 3D realizáciu. Taktiež zabezpečím ich seriovu produkciu.

Vytváranie foriem a odliatkov.

Máte doma sošku, nerast, fosíliu, relikviu, archeologický predmet, architektonický prvok… zo všetkého je možné vyrobiť jeho priestorovú kópiu. Podľa zložitosti tvaru a plánovaného množstva produkcii navrhnem typ formy a odlievací materiál.

Fontány.

Premýšľali ste už nad fontánou? Ich história siaha do nepamäti. Boli neoddeliteľnou súčasťou mnohých starovekých palácov a ich vlastníctvo sa tiež spája aj s určitou prestížou.

Oprava sôch a plastík

Vlasníte sochu ktorá je mechanicky poškodená alebo časom stratila na svojej výraznosti? A potrebujete ju opraviť? Vždy je možné najsť riešenie. Tu nestačí len zlepiť spevniť, prichytiť, vyžaduje to znalosť materálov, technologickych procesov a mnohokrát aj intuitívného prístupu.