ODLIATKY RÚK

Ak hľadáte pre seba niečo špeciálne, jedinečný darček pre starých rodičov alebo vašich blízkych, odliatky rúk a nôh sú tou najlepšou voľbou. 3D sochy zachytávajú každý detail ruky a nohy vašich najmenších, až po najjemnejšie línie a krivky. 

Detské odliatky

Mnohí z nás sa snažia zachovať spomienky na ranné okamihy života svojho dieťaťa. Koniec koncov je pravda, že deti rastú veľmi rýchlo a než sa nazdáte, už chodia s veľkou taškou do školy. Z batoľaťa je razom človiečik a z človiečika veľký človek. To je dôvod, prečo zapĺňame albumy fotografiami svojich ratolestí a odkladáme si ich kresby, ale tiež pramienky vlasov, či vypadnuté mliečne zúbky. Prestavte si mať vo vašej pracovni spoločný odliatok rúk vašich detí.  Neustále vám bude pripomínať ich šťastné detstvo.

Odliatky rúk a nôh sú kreatívnou možnosťou, akým si dieťa aj v čase dospelosti pripomenie svoje „drobčekovské rozmery“ z čias kedy si vyskúšalo prvé krôčiky a pády…

Odliatky rúk

Dní životných udalosti ako sú zásnuby, svadba vám pripomenie odliatok rúk spojených na znak priateľstva. Alebo si skúste si predstaviť sochu z vašich rúk v rôznych vzájomne spojených variantách. V TOP štýle formou 3D odliatku. Môže to byť krásny dar blízkej osobe k narodeninám, Vianociam, na Valentína, či inej príležitosti. Dar, ktorý zostane navždy.

ZÍSKAJTE JEDINEČNÝ ORIGINÁL
VO SVOJEJ NAJJEDNODUCHŠEJ DOKONALOSTI

Materiál

Odliatky sú zhotovené z akrylu, ktorý má neobmedzenú životnosť. Sú spracované s vysokou remeselnou zručnosťou a povrchovo upravené v najvyššej kvalite. V základnom prevedení ponúkam odliatok osadený na drevenom podstavci. K dispozícii je množstvo farebných variant od bielej až po zlato, striebro a bronz. Farebnosť vám môžem navrhnúť alebo si môžte vybrať. Tak, aby vyhovovala vášmu vkusu alebo dizajnu domáceho interiéru.

Samostatný odliatok

Odliatok ruky

Odliatok ruky alebo nohy
200,- €

Odliatok páru

Ruky-dospely-par-20

Odliatok 2 končatín
od 300,- €

Rodinný odliatok

03-Ruky-family

Odliatok 3 končatín
od 400,- €

Skupinový odliatok

04-ruky-family-3

Odliatok 4 a viac končatín
od 500,- €

Zobrazená cena je za odliatok v základnom prevedení. Biely na drevenom podstavci. Zmenou materiálu, povrchovej úpravy, alebo podstavca sa cena môže líšiť. Preto je potrebné sa vopred dohodnúť na cene, finálnom vzhľade a termíne dodania odliatku.

Október – November
Zľava 50% na detské odliatky.

Odlievanie zvyčajne vykonávam vo svojom ateliéri v Bratislave. Rovnako môžem prísť k vám a vytvoriť odlievaciu formu v pohodlí vášho domova. Ponúkam tiež možnosť výroby odliatkov na eventoch a spoločenských akciách. Odlievací proces trvá asi 15 minút. Nevyhnutná doba vzniku odlievacej formy je max. 2 minúty. V priebehu 7 dní vo svojom ateliéri zhotovím finálnu sochu.